INSPERT

tel. 32 252 94 94
mobile: 601 54 85 59
e-mail: inspert@inspert.com.pl

Oprogramowanie obsługi biura ogłoszeń

wyspecjalizowane dla biur ogłoszeń dzienników, tygodników, miesięczników, agencji reklamowych oraz stacji radiowych i telewizyjnych.

INSPERT

INSPERTOferta

Nasz system ogłoszeniowy wspomaga całość działań w Biurze Reklam i Ogłoszeń. Przede wszystkim umożliwia wprowadzenie ogłoszeń do bazy, ich wycenę i wystawienie faktury. Informacje o fakturach są przekazywane do księgowości automatycznie lub opcjonalnie w formacie czytelnym dla programu księgowego. Na życzenie klienta przygotowujemy indywidualny program transformacji danych dla potrzeb programu księgowego.

Oferujemy szeroki wachlarz raportów, które wspomagają pracę biura i handlowców. Szczególne zapotrzebowanie biura ogłoszeń na informacje o klientach, sprzedaży itp. zaspokajamy przygotowując moduły raportujące na indywidualne zlecenie.

Oferujemy także szkolenia w obsłudze naszego systemu ogłoszeniowego. Są to szkolenia różnorodne, dostosowane do funkcji pełnionych przez poszczególnych użytkowników systemu. Administratorzy systemu poznają tajniki jego konfiguracji, sprzedawcy narzędzia sprzedaży, a kierownicy biur ogłoszeń dowiedzą się jak przy pomocy raportów ocenić efekty pracy biura. Oczywiście uczenie się konfiguracji systemu można pominąć zlecając nam przygotowanie systemu ogłoszeniowego do pracy w Waszym biurze.

W opcji System Ogłoszeniowy znajdą Państwo więcej szczegółów naszego programu, a w opcji Cennik, poza wyceną poszczególnych usług, przygotowaliśmy atrakcyjne oferty dla naszych klientów.